ZAJĘCIA dla DZIECI

  
 


Drodzy rodzice, aktywność fizyczna ma przeogromny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny dziecka. Wyrabiając w dziecku nawyk do uprawiania sportu, dajecie mu szansę na zdrowsze i szczęśliwsze życie. Gimnastyka - Akrobatyka  może być strzałem w dziesiątkę. Te dwie dyscypliny świetnie rozwijają wszystkie cechy motoryczne, co powoduje, że uczęszczanie na zajęcia rekreacyjne z JK Sport jest idealnym wstępem do uprawiania w przyszłości każdej innej dyscypliny sportu.

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA ZAJĘCIA i DO NAS DOŁĄCZYĆ ? ? ? 
1.WYPEŁNIĆ FORMULARZ W ZAKAŁDCE ZAPISY
2. Dokonać opłatę wpisową 20zł
3. Zapoznać się z regulaminami
4. PRZYJŚĆ NA PIERWSZE ZAJĘCIA i spróbować
5. Dołączyć do JKSportowej rodziny ćwicząc z nami cały rok :) :) :) 
DLACZEGO ZAJĘCIA W JK SPORT?
  • Kochamy naszą pracę :)
  • Zatrudniamy i współpracujemy z wykwalifikowanymi treneremai/instruktorami
  • Mamy super przygotowane sale gimnastyczne do ćwiczeń
  • Posiadamy profesjonalny sprzęt gimnastyczno-akrobatyczny: Air Tack, Air Beam, Air Block, Air Roll (pompowane przyrządy akrobatyczne), maty gimnastyczne, trampoliny - eurotramp i wiele kolorowych przyborów
  • Uczymy i rozwijamy poprzez zabawę
  • Przekazujemy miłość i zaszczepiamy pasję do sportów gimnastycznych

ZAJĘCIA AKRO-ART

ZAJĘCIA AKRO-ART

AKRO-Art to nowatorskie zajęcia stworzone przez założycielkę i trenerkę główną Stowarzyszenia JK Sport Karolinę Szczerba łączące gimnastykę artystyczną, akrobatykę oraz taniec.
czytaj więcej
ZAJECIA AKROBATYKA

ZAJECIA AKROBATYKA

Na zajęcia z akrobatyki zapraszamy dziewczynki i chłopców już od 5 roku życia. Głównym celem zajęć jest rozwijanie pasji do gimnastyki, poprawa  ogólnej sprawność, koordynacji, siły, gibkości i zwinności oraz nauka elementów akrobatycznych i piramid.
czytaj więcej
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z AKROBATYKI

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z AKROBATYKI

Zajęcia pod okiem wykwalifikowanego trenera czy instruktora przeznaczone są przede wszystkim do osób, którym zależy na uzyskaniu jak najlepszych wyników w jak najkrótszym czasie.
czytaj więcej